Kontakt
 

O nás

Viac než 20 ročné skúsenosti

 

STAŇTE SA AJ VY ČLENOM ÚSPEŠNEJ, MEDZINÁRODNEJ SIETE!

 

O sieti DIEGO

DIEGO je dynamicky sa rozvíjajúci, neustále sa obnovujúci, ozajstný tím, ktorý vďaka svojim viac než 20 ročným skúsenostiam, svojou medzinárodnou obchodnou sieťou zohráva rozhodujúcu úlohu na trhu laminátových podláh, kobercov, PVC podláh, záclon, tapiet a ich doplnkov. DIEGO v súčasnosti predstavuje medzinárodnú franchisovú sieť s obratom viac ako 50 miliónov Eur. Zákazníci si môžu zakúpiť tovar vynikajúcej kvality za výhodnú cenu v skoro 150 predajniach na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku.

 

Do našej siete srdečne očakávame všetkých Podnikateľov, ktorí sú orientovaní na úspech, aby sme spoločne budovali ďalej dobré meno DIEGA!

 

 

diagramm_SK_2017.jpg

 

Čo je franchise?

Franchise je zmluvná spolupráca nezávislých podnikateľov/spoločností, v rámci ktorej Poskytovateľ franchisingu dáva Prijímateľovi franchisingu do používania vedomosti, skúsenosti, produkt, obchodný model a zavedenú značku. Spoločnosť Diego Kereskedelmi Kft. odovzdá svojmu franchisovému Partnerovi výlučné právo na to, aby vykonával obchodnú činnosť v zmysle franchisovej koncepcie „DIEGA”, v oblasti stanovenej v zmluve.

Mentés

Mentés

Pin It
Odporučiť stránku e-mailom
Odporučte tento obsah Vášmu rodinnému príslušníkovi, kolegovi, priateľovi, známemu.
Vyplňte formulár a stlačte tlačidlo Poslať e-mail!

Odosielateľ  
Meno:
E-mail:
Adresát  
Meno:
E-mail:
Predmet
Správa
Zadané osobné údaje (e-mailová adresa, meno) použijeme iba pri odoslaní tejto položky a neuchováme ich v žiadnej podobe.
Viac do koša

Obsah košíka:

Tieto produkty Vás môžu tiež zaujímať: